3 gry, które przyniosą rozrywkę każdemu – niezależnie od wieku

Lifestyle
3 gry, które przyniosą rozrywkę każdemu – niezależnie od wieku
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wspólnie chwile z rodziną to bezcenny czas. Świetnym sposobem, aby zaangażować do zabawy wszystkich członków rodziny jest zorganizowanie czasu na graniu w gry dostosowanie do wieku domowników. W ofercie sklepów znajdziemy rewelacyjne gry planszowe, gry na PS4 czy Xboxa. Planszówki nie są zarezerwowane tylko dla najmłodszych, to również wyśmienity pomysł na udane spotkanie z przyjaciółmi czy nawet wieczór we dwoje. Sprawdź, jakie gry będą doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Idealne gry na czas z rodziną lub przyjaciółmi

Monopol

Najczęściej polecaną grą planszową, która jest świetną formą rozrywki. Grając z dziećmi można od razu wprowadzić do gry elementy edukacji finansowej i lekcji przedsiębiorczości. To bardzo ważna wiedza, którą niestety bardzo ciężko otrzymać w szkole. Monopol to również fajny sposób na sprawdzenie swoich sił w różnych sytuacjach życiowych. Czasami los sprawi, że staniemy się potentatami nieruchomości, a czasami stajemy na skraju bankructwa. Ważne, aby trzymać nerwy na wodzy, bo rozgrywka potrafi być naprawdę emocjonująca.

Overcooked! 2

Overcooked! 2 to świetna propozycja gry na PS4 dla całej rodziny, jednocześnie brać udział może w niej 4 graczy. Rundy trwają tylko 5 minut, ale ile rzeczy może się przez ten czas wydarzyć, tym bardziej, że atmosfera w kuchni jest bardzo gorąca. Kluczem jest obrona Królestwa Cebuli przed przeciwnikami. Ta gra to świetna okazja, aby pokazać dzieciom, że gotowanie i obowiązki domowe mogą być prawdziwą frajdą, ale również warto wspomnieć o zagrożeniach.

Była sobie Ziemia. Zbuduj ekologiczne miasto

Kto uwielbiał serię filmów edukacyjnych “Było sobie życie”? Ta gra planszowa to koncept edukacyjny, który ma uczyć najmłodszych na temat ekologii i dbania o środowisko naturalne. Rozpoczęcie gry z dziećmi może być pierwszym krokiem, aby zacząć rozmawiać z dziećmi na temat zrównoważonego rozwoju oraz dbania o planetę. W trakcie rozgrywki będziemy musieli zbudować ekologiczne miasto, segregować odpady oraz zadać o zdrowie naszych mieszkańców. Wiedza, zabawa i świetny czas spędzony wspólnie, czyli idealne gra dla dzieci i rodziców, którzy też mogą poszerzyć swoją ekologiczna świadomość.

Przeczytaj też: 5 SPOSOBÓW NA KREATYWNE SPĘDZANIE WEEKENDU W CZASIE PANDEMII

Zdjęcie główne: ivanko80/ adobestock.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odkrywamy sekrety serum peptydowego – rewolucyjne metody walki z siwieniem
Odkrywamy sekrety serum peptydowego – rewolucyjne metody walki z siwieniem
Dowiedz się więcej o siłę rewolucyjnego serum peptydowego. Ujawniamy pracę na rzecz zwalczania siwienia i odkrywamy potęgę najnowszych naukowych odkryć.
Jak technologia dronów FPV zmienia perspektywę dokumentacji nieruchomości?
Jak technologia dronów FPV zmienia perspektywę dokumentacji nieruchomości?
Odkryj, jak drony FPV przeobrażają branżę nieruchomości, udostępniając unikalne perspektywy i doskonaląc proces dokumentacji. Zrozumieć technologię, zastosowania i korzyści.
Blaty kuchenne dla nowoczesnych kuchni: Innowacyjne rozwiązania i integracja z technologią
Blaty kuchenne dla nowoczesnych kuchni: Innowacyjne rozwiązania i integracja z technologią
Nowoczesne blaty kuchenne oferują wiele innowacyjnych rozwiązań i możliwości integracji z technologią
Ostatnie wpisy